Ska petrohrad slovan online dating

ska petrohrad slovan online dating

Wij gebruiken cookies om u een betere online ervaring aan te bieden, evenals content en diensten die zijn aangepast op uw interesses.
Door gebruik te maken van Dailymotion, geeft u toestemming voor onze Cookiebeleid .

Georgia and Kuwait were introduced as the 67th and 68th members
of the International Ice Hockey Federation





Champion: Urartu Jerevan

MVP: Sigvard Wallenberg
Best goalkeeper: Björn Wallberg (Budapest Stars)
Best defenceman: Igor Rúfus (Ujpest Budapest)
Best forward: Arpád Mihaly (HC Miercurea Ciuc)


Galimov Stanislav, Dubielewicz Wade, Norrena Fredrik - Nikulin Ilja, Pervyšin Andrej, Medvedev Jevgenij, Panin Grigorij, Buravčikov Vjačeslav, Jemelin Alexej, Kosmačev Dmitrij, Muchačev Andrej, Seleznev Jakov - Morozov Alexej, Zaripov Danis, Martensson Tony, Kapanen Niko, Hentunen Jukka Mika Petteri, Petrov Oleg, Kazionov Dmitrij, Obuchov Dmitrij, Alexejev Nikita, Stepanov Aleksandr, Žukov Michail, Šafigulin Grigorij, Badjukov Alexej, Kuzmin Andrej, Klimenko Gleb, Zinovjev Sergej,
Petrov Kirill, Bocharov Stanislav, Burmistrov Aleksandr


Lipovský, J. Hudáček - M. Šterbák, J. Tabaček, T. Slovák, Špelda,
Kledrowetz, M. Grman, Chmelo, Deyl, P. Mocek -
J. Kopecký, Juraj Faith, P. Bartoš - Rudolf Huna, S. Gron, Jenčík - Michel Miklík, Húževka, Kmiť -
Šimurda, Juraj Sýkora, Ščurko, Petričko



SKA (Saint Petersburg) | Info : Kontinental Hockey League.

Georgia and Kuwait were introduced as the 67th and 68th members
of the International Ice Hockey Federation





Champion: Urartu Jerevan

MVP: Sigvard Wallenberg
Best goalkeeper: Björn Wallberg (Budapest Stars)
Best defenceman: Igor Rúfus (Ujpest Budapest)
Best forward: Arpád Mihaly (HC Miercurea Ciuc)


Galimov Stanislav, Dubielewicz Wade, Norrena Fredrik - Nikulin Ilja, Pervyšin Andrej, Medvedev Jevgenij, Panin Grigorij, Buravčikov Vjačeslav, Jemelin Alexej, Kosmačev Dmitrij, Muchačev Andrej, Seleznev Jakov - Morozov Alexej, Zaripov Danis, Martensson Tony, Kapanen Niko, Hentunen Jukka Mika Petteri, Petrov Oleg, Kazionov Dmitrij, Obuchov Dmitrij, Alexejev Nikita, Stepanov Aleksandr, Žukov Michail, Šafigulin Grigorij, Badjukov Alexej, Kuzmin Andrej, Klimenko Gleb, Zinovjev Sergej,
Petrov Kirill, Bocharov Stanislav, Burmistrov Aleksandr


Lipovský, J. Hudáček - M. Šterbák, J. Tabaček, T. Slovák, Špelda,
Kledrowetz, M. Grman, Chmelo, Deyl, P. Mocek -
J. Kopecký, Juraj Faith, P. Bartoš - Rudolf Huna, S. Gron, Jenčík - Michel Miklík, Húževka, Kmiť -
Šimurda, Juraj Sýkora, Ščurko, Petričko